Miodowy Zakątek

Noclegi, Agroturystyka, Organizacja imprez okolicznościowych, Integracja Firm

 

Miodowy Zakątek to klimatyczne miejsce z dala od miejskiego zgiełku. Piękna okolica zachwyci każdego.  

Miodowy Zakątek mieści się między Żyrardowem a Mszczonowem w Słabomierzu – 35 km od Warszawy, 3 km od term Mszczonów oraz 5 km od największego w Europie parku wodnego " Suntago Park of Poland" blisko trasy S8 oraz autostrady A2.

W naszej ofercie posiadamy wynajem domków oraz pokoi. Równocześnie specjalizujemy się w organizacji wesel, komunii, bankietów, pikników, spotkań firmowych i integracyjnych, konferencji, przyjęć w prywatnych domach, bali dla dzieci.

 

 

Organizujemy przyjęcia weselne, komunie, chrzciny. Zapewniamy salę, potrawy, obsługę oraz różne atrakcje. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

 

Organizujemy konferencje, bankiety, pikniki integracyjne oraz imorezy świąteczne.

Nasze wieloletnie doświadczenie 

potwierdzone zostało referencjami Klientów.

 

Posiadamy piękne pokoje oraz domki wyposażone w telewizor z płaskim ekranem i dostępem satelitarnym, W każdym pokoju/domku znajduje się łazienka oraz bezpłatne WI-FI.

Zapewniamy profesjonalny catering oraz kompleksowe usługi eventowe. Nasza firma zorganizuje dla Państwa przyjęcie o różnym charakterze. Gwarancją świadczonych przez nas usług jest długoletnie doświadczenie oraz dbałość o potrzeby i wymagania klienta. W naszej ofercie znajdziecie Państwo ponad 200 potraw z kuchni polskiej, europejskiej oraz kuchni regionalnych. Nasi kucharze doświadczenia zbierali w kilku krajach Europy. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizacji wesel i innych imprez okolicznościowych. W naszej ofercie dostosowujemy się do potrzeb naszych Klientów!

Zapraszamy do zapoznania się z galerią na Facebooku

Posiadamy piękne tereny gdzie między innymi organizujemy śluby w plenerze w ramach, których zapewniamy dekorację, pergolę, wiatę góralską, miejsce dla urzędnika.

Współpracujemy z florystką, która posiada wieloletnie doświadczenie. Rodzaj kwiatów i kolorystykę konsultujemy zawsze z Klientem.

Posiadamy wyspecjalizowany zespół kelnersko - barmański, który jest wysoko oceniany przez Klientów.

W ofercie zapewniamy: catering, salę, teren, obsługę, zastawę, nakrycia stołowe oraz miłą atmosferę.

Przywitanie gości

Przywitanie gości to podstawa. Ważnym elementem przyjęcia jest eleganckie powitanie gości. Obsługa kelnerska wita gości finger foods oraz szampanem z truskawką.

Dekoracja stołów

Dekoracja stołów. W ofercie posiadamy dekarację kwiatową. Do decyzji Klienta pozostawiamy kolorystykę i rodzaj kwiatów. Nasza florystka dopasuje wystrój do Państwa gustu i potrzeb.

Pokoje gościnne

Posiadamy pokoje w wysokim standardzie. Dla Państwa młodych w prezencie pokój gratis. Nasze pokoje określane są przez Klientów jako wyjątkowe.